Aktuality

Příspěvky

Další překonání klubového rekordu - opět Alena Symerská a tentokrát na 400m

Alena Symerská je k nezastavení! Na sobotní Velké ceně Nového Města nad Metují, která byla součástí mezinárodního dvoumítnínku (s Velkou cenou Tábora), obsadila 2. místo v běhu žen na 400m, když časem 54,84 vt. vytvořila nový klubový i osobní rekord! Jako vůbec první naše žena s časem pod 55 vteřin.

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Fotografie: VC Nového Města n.M 2016

Alena Symerská má výbornou formu - překonala další dva klubové rekordy!

Naše odchovankyně Alena Symerská, svěřenkyně trenéra Oty Šedého, nabírá po květnovém výpadku zaviněném nemocí a maturitou výbornou formu. Překonala totiž další klubové rekordy žen - v běhu na 100m a 400m.

| Rubrika: Aktuality

Atletická přípravka si na konec školního roku zazávodila

Pátek 24.června jsme pojali poslední trénink tohoto školního roku ryze závodně a po úvodním proslovu a rozdělení našich dětí z atletické přípravky do skupin, začalo závodění.

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Troboj přípravky

Alena Symerská překonala na Pardubickém atletickém mítinku klubový rekord na 200m

Na Pardubickém atletickém mítinku, který se uskutečnil 22.6.2016 zvítězila naše sprinterka Alena Symerská v běhu na 200m žen, když časem 24,67 vt. zároveň překonala klubový rekord.

Karel Hošek je veteránským mistrem ČR a bude reprezentovat

Na veteránském MČR, které se uskutečnilo 18.6. ve Svitavách, dohodil Karel Hošek diskem na metu 46,22m a stal se mistrem republiky ve své kategorii.

Na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva nás dobře reprezentovali Skácel, Rusyn a Hudeček

Na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva, které se uskutečnilo 12.června  v Třinci, nás dobře reprezentovali Adam Skácel, Vladimír Rusyn a Petr Hudeček

Na Dětském dni si vzájemně zasportovali děti i rodiče

V pátek 3.6. jsme uspořádali pro děti k jejich svátku "Dětský den". Na něm si mohli spolu s rodiči zasoutěžit ve 4 disciplínách.

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Dětský den 2016

Zámecká 5 - závodili jsme jak mezi dospělými, tak i v dětských kategoriích

V pátek 10.6. se v Holešově uskutečnil další ročník Zámecké 5. Na tomto příjemném běhu nás reprezentovali jak dospělí, tak i děti z naší přípravky, které se účastnili vložených závodů.

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Zámecká 5 - 2016

Družstvo žen bylo ve 3. kole II.ligy opět šesté

Ve 3. kole II.ligy mužů a žen, které se uskutečnilo v sobotu 11.6. v Hodoníně obsadily naše ženy opět 6. místo.

Z Mistrovství Moravy a Slezka vezeme kompletní sadu medailí

V neděli 5.6. se v Břeclavi uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu. Naši atleti z něho vezou kompletní sadu medailí.